Hakkımızda

Medikal Üründe Kalitenin Vazgeçilmez Adresi

Bir insanın sahip olduğu paha biçilemez değerdeki tek şey sağlıktır. İnsana özgürce hareket etmeyi, gönlünce gezip tozmayı sağlıklı bir yaşam sağlar. Bu inanca sahip olan kuruluşumuz uzun yılların vermiş olduğu bir deneyimle medikal sektörde varlık göstermektedir. Aynı zamanda sektördeki istikrarlı büyümesini devam ettirmiştir.

Kuruluşumuz sektörde istikrarlı büyümesini sürdürmüş olup günümüz insanın ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte kendisini geliştirmiştir. Meltem Medikal olarak teknolojiyi çok yakından takip etmekteyiz. Böylece teknolojik dönüşümde geniş yelpazeye sahip medikal sarf malzemesi portföyüyle sağlıkta hizmet sunmaktayız.

Farklı İhtiyaçlara Çözüm Sunan Medikal Ürünler

Sektörünün lideri kuruluşlar arasındaki firmamız, insan sağlığı için özel üretilen medikal ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Firmamız için kalite vazgeçilmez bir unsur olmaktadır. Bu sebeple medikal ürün sektöründe, her zaman için birinci sınıf kalite belgeli ürünleri tercihinize sunmaktayız.

Kuruluşumuz, uzmanlığı tercih eden ve bu konuda gerekli tüm belgelere sahip ekibimizle çözüm üretmeyiz. Kaliteden ödün vermeyen Medikal Home ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Kuruluşumuz daima hizmette kalite felsefesiyle çözüm üretmeyi sürdürmektedir.

Medikal’de Daima En Kalitelisini Sunuyoruz

Medikal’de daima en kalitelisini sunmak için çalışıyoruz. Bu anlamda dünyaca ünlü Aspen Medikal Türkiye Distribütörlüğümüz bulunmaktadır. Ayrıca Braun marka birinci sınıf ürünleri insanlara sunuyoruz. Çünkü kuruluşumuz, insanların sağlığından ödün vermeden yaşamlarına katkı sunmayı öncelikli hedefi olarak benimsemektedir.

Kuruluşumuz bünyesinde barındırdığı profesyonel ekibiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu kapsamda bütün medikal ürünler hakkında geniş bilgiye sahip personelimiz daima sizlerin hizmetinde olmayı sürdürmektedir. Başta 3M Littmann, Hartmann, Omron, Philips Healthcare, Tena, Jender, Ottobock, Mesilife ve Canped gibi bir çok markanın ürünlerinin bayiliği konusunda sizlere destek sunmaktayız.

Güncel Çalışma Tekniğimizle Hizmet Vermekteyiz

Kuruluşumuz yeni ürün seçeneklerini çok yakından takip etmektedir. Bu bakımdan çalışma tekniğini sürekli olarak genişletmekten taviz vermemektedir. Ödeme ile alakalı son derece yeni ve başarılı yöntemleri tercih etmekteyiz. Kuruluşumuz medikal ürünler ile alakalı olarak sizler için gerekli tüm kolaylığı sağlamaya özen göstermektedir.

Son derece pratik yazılım seçeneklerine sahip sitemiz, sade arayüzüyle son derece anlaşılır bir yapı barındırmaktadır. Sahip olduğu oldukça kullanışlı nitelikteki ara yüzü ile müşterilerimizin büyük beğenisini kazanmıştır. İhtiyaç duyan herkes için çözüm odaklı çalışma tekniğimiz, kısa sürede etkili sonuç vermiştir. Medikal malzemeler konusunda en güvenilir ürünleri müşterilerimizin tercihine sunmaktayız.

Tüm Medikal Ürünler Bir Arada Hizmetinize Sunulmaktadır

Kuruluşumuz alanında profesyonelliği çalışma prensibi haline getirmiştir. Bu anlamda birinci sınıf medikal cihazlar ve tüm medikal malzemeleri bir site üzerinde toplamış durumdadır. Böylece siteler arasında gezinerek vakit kaybetmeniz hiç gerek kalmıyor. Arama kriterlerini değerlendirerek, aradığınız bütün ürünleri bulmanıza olanak sağlıyoruz.

Ayrıca sunduğumuz toptan fiyat seçenekleriyle pratik bir şekilde satın alma işlemi gerçekleştirmenizi mümkün kılıyoruz. Kuruluşumuzdan sağlık açısından gerekli tüm izinlere sahip medikal ürünleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Medikal malzemeler, evde bakım malzemeleri ve ortopedik ürün tercihleri gibi birçok ürünü sizlerle buluşturuyoruz.